Czym jest ten jeden procent podatku?

  W wielkim skrócie to część podatku, który możesz przekazać na bliski Twojemu sercu cel. A w praktyce to…..  

Sprawdź co w praktyce daje jeden procent podatku

Zajęcia z logopedą

Dzięki nim uczę się mówić i rozumieć otoczenie

1

Mogę kupić gry

Dzięki którym rozwijam swoją percepcję świata

P

I wiele innych

O czym możesz przeczytać niżej

Co jeszcze mogę Ci powiedzieć o jednym procencie?

Większość z nas zaczyna mówić w okolicach 2-go roku życia. Większość ma to szczęście, że nie dostało dodatkowego chromosomu i rozwija się normalnie. Ja go dostałem od losu i przez to muszę dużo ćwiczyć aby mówić. To są godziny pracy z logopedą, z pedagogiem, a w przedszkolu czy szkole przypadają jedne zajęcia w tygodniu. Ten dodatkowy chromosom wywołał u mnie potocznie zwany Zespół Downa. Chcę jednak funkcjonować najbardziej normalnie jak się da. Z tego względu chodzę na zajęcia i pilnie się uczę. Dzięki Twojemu wsparciu z jednego procenta podatku mam taką możliwość.

Dzięki Logopedii

Aby jeszcze lepiej funkcjonować moi rodzice kupują różne gry wspomagające mój rozwój. Są to układanki, historyjki, gry planszowe. Zmusza mnie to do wymyślenia jak wygrać. Dzięki nim rozwijam się lepiej aby  w przyszłości móc samodzielnie (mam taką nadzieję) funkcjonować. Dzięki grom uczę sie nowych rzeczy, poznaję świat, rozwiązuję zagadki. Bardzo lubię naukę w ten sposób gdyż łączy sią z zabawą i łatwiej zrozumieć niektóre sprawy.

Dzięki grom wspomagającym

Jak widać, moje marzenia są trochę inne niż większości dzieci. Oczywiście tez chcę nową zabawkę,, też chcę iść do kina, ale ważniejsze jest to abym nauczył się płynnie mówić, rozumieć świat, aby inne osoby rozumiały mnie. To czasami ciężko zrozumieć, ale chcę być normalny, a żeby to osiągnąć choć w części muszę naprawdę dużo pracować. To wszystko kosztuje, specjaliści nie pracują za darmo. Dzięki Tobie mogę zrealizować moje mażenia.

Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.

Teraz możesz i Ty